Visi straipsniai

Recenzija. ANANTARA DAS – Santykių menas (2017): Tik meilė nugali demonus

Be galo džiaugiuosi kiekvienu šviesos spinduliu, pasirodančiu mūsų pasaulyje. Vienas tokių yra bhaktos (Dievą šlovinančio vaišnavo) Anantara Das (sanskr. Beribis Tarnas) knygos. Balandį pasirodė jo knyga MEILĖS TROŠKULYS. VEDŲ IŠMINTIES IEŠKANTIEMS, kurios recenziją galite skaityti čia. Ši knyga gražiu eseistiniu stiliumi parašyta tiems, kas ieško, kas nusivylęs dvasingumo trūkumu visuomenėje. (daugiau…)

Anantara Das meiles troskulys

Recenzija. ANANTARA DAS – Meilės troškulys. Vedų išminties ieškantiems (2017). Žinojimo žiburiu pašvietus

Anantara Das (sanskr. Beribis Tarnas) – vienas žymiausių Lietuvos bhaktų, t.y. Dievą šlovinančių vaišnavų (dar vadinamų krišnaistais). Ką tik išleista jo knyga MEILĖS TROŠKULYS. VEDŲ IŠMINTIS IEŠKANTIEMS yra tikra „biblija“, tiksliau, vadovėlis, gražiu eseistiniu stiliumi parašytas tiems, kas ieško, kas nusivylęs dvasingumo trūkumu visuomenėje.

(daugiau…)

Gyvenimą keičiantis laimės receptas – knygoje „Meilės troškulys“

Ar į bičiulio klausimą „Kaip gyveni?“ dažnai atsakote „Gerai“? Ar šis atsakymas visuomet yra tiesa? Tiems, kurie savo skaudulius slepia po kaukėmis, kurie išbandė daugybę saviugdos praktikų, tačiau nerado sprendimo, Vedų filosofija siūlo gyvenimo pokytį, prasidedantį nuo… tinkamos meilės paieškų. Apie tai savo knygoje „Meilės troškulys“ rašo Vedų psichologas ir lektorius Anantara das.

(daugiau…)