Apie mus

Apie mus

Sveiki atvykę į „Dvarakos“ knygyną! Labai malonu, kad čia lankotės.

Šis knygynas yra socialinio projekto „Dvaraka – vedų kultūros sostinė“ dalis.

Kaišiadorių rajone 28 hektarų teritorijoje tarp Žiežmaros ir Neries upių kuriama Vedų kultūros sostinė Dvaraka. Tai gyvenvietė, kurioje veiks daugybė žmonių sveikatai ir saviugdai skirtų objektų, tokių kaip vaikų stovyklų miestelis, ajurvedos klinika, jogos centras, psichinės pagalbos centras, senelių namai, amatų centras, vyrų ir moterų vienuolynas. Čia bus įrengta žalioji renginių erdvė paskaitoms ir susitikimams su iškiliomis asmenybėmis, veiks viešbutis, vegetariškas restoranas, vedinis planetariumas.

Tai bus analogų Lietuvoje neturinti vieta, kurioje žmonės galės pailsėti, atgauti kūno ir dvasios sveikatą, pasisemti vedinių žinių.

Daugiau informacijos apie šį projektą patalpinsime svetainėje www.dvaraka.lt.

Esame jogų bendruomenė, užsiimanti dvasine bei švietėjiška veikla.  Viena iš mūsų veiklų – leidyba. Siekiame supažindinti visuomenę su autentiškomis vedinėmis žiniomis, kurias nagrinėjo tokie garsūs lietuvos šviesuoliai kaip Vydūnas, V. Reimeris ir kt. Leidžiame knygas, taip pat vienintelį Lietuvoje vedinį žurnalą. Įsigydami mūsų leidinius jūs remiate tolimesnę mūsų leidybinę veiklą.

Ačiū jums, kad esate! Būkit laimingi!

Jūsų knygynas